Klinika Wilgoci : Profesjonalna lokalizacja wycieku i osuszanie

TELEFON

501 504 834

GODZINY PRACY

Pon - Piąt 8:00 - 16:00

OSUSZANIE PO ZALANIACH

Osuszanie po zalaniach

Oferujemy kompletną obsługę związaną z likwidacją szkód zalaniowych i skuteczne osuszanie po zalaniach. Macie Państwo w nas kompleksowego Partnera w likwidacji stuków awarii. Zapewniamy opiekę od początku do końca likwidacji szkody. Od lokalizacji miejsca wystąpienia awarii do wykonania naprawy, poprzez sporządzenie opinii techniczno–mykologicznych dotyczących rozmiarów zawilgocenia i zagrzybienia wraz z kosztorysem prac osuszeniowych i remontowych.

Ustalamy zakres i skutki wystąpienia zawilgocenia i na tej podstawie przygotowujemy ofertę kosztową. Nasze kosztorysy są kalkulowane z uwzględnieniem realnych cen rynkowych. Ustalone w nich ceny są stałe – nie stosujemy dopłat za przekroczenie umownego czasu osuszania i nie zmieniamy cen w trakcie realizacji prac.

HIGIENA I CZYSTOŚĆ MIKROBIOLOGICZNA

Higiena i czystość mikrobiologiczna pomieszczeń w procesie osuszania po zalaniach, jak też dbałość o zdrowie i komfort Użytkowników, jest naszym priorytetem. Przed rozpoczęciem prac wykonujemy wstępne testy jakości powietrza. Podczas pracy zestawów osuszających stosujemy wieloetapową dezynfekcję powietrza i powierzchni z grzybów i ich zarodników. Stosujemy filtry HEPA eliminujące wciąganie szkodliwego bioaerozolu ze strefy podposadzkowej do pomieszczeń, wychwytujące oprócz pyłu i kurzu, również bakterie i zarodniki pleśni.

NISKA EMISJA HAŁASU

Zaawansowany technologicznie sprzęt o bardzo niskiej emisji hałasu pozwala prowadzić prace osuszeniowe w trakcie normalnego użytkowania pomieszczeń.

KRÓTKI CZAS OSUSZANIA

Naszym celem jest możliwie najkrótszy czas osuszania, po przy jednoczesnym zminimalizowaniu ingerencji w elementy wykończeniowe podłóg.

Koszyk na zakupy