Klinika Wilgoci : Profesjonalna lokalizacja wycieku i osuszanie

TELEFON

501 504 834

GODZINY PRACY

Pon - Piąt 8:00 - 16:00

DIAGNOSTYKA BUDOWLANA

Diagnostyka

Przez ukryte wady budowli woda może wnikać do budynku przyczyniając się do korozji i destrukcji elementów konstrukcji i wykończenia, a w określonych sytuacjach powstają różne formy grzybów i pleśni (korozja biologiczna). Wczesne ustalenie przyczyn, może pomóc Państwu uniknąć dalszego, poważniejszego powiększania się uszkodzeń, ograniczając późniejszym  nieprzewidzianym wydatkom.  Z  pomocą specjalistycznego sprzętu, metod diagnostycznych i wieloletniego doświadczenia, zdiagnozujemy ukryte wady budowli wraz z przedstawieniem optymalnego sposobu napraw.

Tak jak lekarz przy chorobie swojego pacjenta, przed ustaleniem terapii, musi postawić diagnozę, tak analogicznie zakres prac remontowo – renowacyjnych musi obejmować identyfikację i usunięcie przyczyn, analizę błędów i naprawę uszkodzeń. Ustalenie przyczyn  zawilgocenia i podjęcie działań naprawczych, wymaga oprócz znajomości oceny stanu technicznego konstrukcji, wiedzy z  zakresu  fizyki  budowli i biologii budowlanej Dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym i parkiem maszynowym, który umożliwia szybką i skuteczną z nimi walkę.

  • Lokalizacja wycieku – Mieszkanie o powierzchni do 100 m2
  • Lokalizacja wycieku – Dom o powierzchni do 200 m2
  • Lokalizacja wycieku – Lokal usługowy do 300 m2
  • Lokalizacja wycieku – Teren zewnętrzny do 2 000 m2

UWAGA: Powyższe ceny dotyczą lokalizacji jednego wycieku i są cenami orientacyjnymi na zmianę, których wpłynąć mogą inne okoliczności. Zlecenie lokalizacji wycieku nie obejmuje diagnostyki sieci.

Koszyk na zakupy